Tekirova Transfer

Tekirova transfer olarak Antalya’da güvenilir ve kaliteli bir ulaşım imkanı sunmaktayız. Antalya’ya gelmeden önce yapacağınız rezervasyon sayesinde geldiğiniz alanlarda sizleri karşılayacak son model araçlara sahip olacaksınız. Antalya’da kurulduğu andan itibaren ulaşımda bir çözüm olmayı hedefleyen firmamız ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Tekirova doğal ve tarihi güzellikler ile bezenmiş turistik bir bölgemizdir. Tekirova çevresinde bulunan tarihi Phaselis, Olympos ve Yanartaş, Tekirova’yı tarihi güzelliklerin merkezi haline getirmiştir. Dünyadaki ilk (Flora-Fauna) doku çalışması olan Eko Park’ta Tekirova’da bulunmaktadır. Sizleri güvenli ve konforlu bir ulaşım ile bu güzelliklerin olduğu Tekirova’ya transferinizi gerçekleştiriyoruz. Tekirova transfer olarak sizleri Antalya havalimanı ya da otogarından karşılayarak huzurlu bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Ulaşım Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu şartlara uygun hizmet vermekte olan firmamız araçlarına ve ekibine gerekli özeni göstermektedir. Güvenliğinizin sağlanacağı araçlarımızın tamamı sigortalıdır ve servis tüzüğüne uygundur. Araçlarımızın bakımları haftalık, aylık ve yıllık bakımları düzenli periyotlarda anlaşmalı olduğumuz teknik servis tarafından yapılmaktadır. Sizlerin can güvenliğini ön planda tutan firmamız araçlarında araç takip sistemi bulundurmakta olup olası kazaları en aza indirgemeyi hedeflemektedir. Deneyimli şoförlerimiz ile yapacağınız yolculuk boyunca hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız. Şoförlerimiz E sınıfı ehliyete sahip olmakla birlikte SRC ve Psikoteknik belgelerine de sahiptir.  Gerekli bilgiye ve belgeye sahip olan şoförlerimiz yolculuğunuz boyunca hiçbir kuralı ihlal etmeyecektir.

Antalya’da huzurlu bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tekirova transfer hizmetimiz ile dilediğiniz alana ulaşımınızı güvenli ve konforlu bir şekilde sağlıyoruz. Ulaşımınızı en ince ayrıntısına kadar planlayan ekibimiz deneyimli olup tamamına; Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler tekirova-transferzamanında verilmektedir. Bütün koşulları göz önünde bulunduran Tekirova transfer ile Antalya’ya varmış olduğunuz noktadan sizleri karşılayarak Tekirova’ ya ulaşımınızı sağlayacak profesyonel ekibimizin can güvenliğinizi ön planda tutacağından emin olabilirsiniz. Firmamız sağlık açısından önemli olan araç temizliğine de gerekli önemi göstermektedir. Klima filtreleri her ay düzenli olarak temizlenerek solunum sıkıntısı yaşamanızın önüne geçiliyor. Aracın döşemeleri sterilizasyon ilaçları ile temizlenerek hijyenik bir ortam sağlanmaktadır. Araçlarımızda isteğiniz doğrultusunda bebek koltuğu ya da ihtiyacınız olan ekipmanlar bulundurulmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz transfer hizmetimizden web sitemizden rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz. Ödemelerinizi eft ya da havale yolu ile yapabileceğiniz gibi transferiniz sırasında nakit olarak şoförümüze de yapabilirsiniz. Antalya’ya geldiğiniz alanlarda zaman kaybetmeden son model araçlarımız ile ulaşımınıza devam edeceksiniz. Şahsi araçlarınızda ki konforu sizlere sunan firmamız ile kendinizi huzurlu bir yolculuğun içinde bulacaksınız.

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

Antalya’da geldiğiniz noktada sizleri karşılayan şoförlerimiz ile istediğiniz noktaya ulaşımınızı sağlıyoruz. Hava yolu ile gelen misafirlerimizi isimlerinin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayarak kesintisiz bir ulaşım gerçekleştiriyoruz. Tekirova havalimanı transfer ile havalimanlarında hiçbir sıkıntı yaşamadan özel araçlarınız ile yolculuğunuza başlayacaksınız. Transfer hizmeti ile havalimanındaki kargaşada beklemeden ve ulaşım stresi yaşamadan istediğiniz noktaya rahat bir şekilde ulaşacaksınız. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz transfer hizmetinden web sitemizden rezervasyon yaptırarak sizlerde ayrıcalıklı bir ulaşımın tadını çıkarabilirsiniz. Sizlerin can güvenliğini ön planda tutan firmamız sayesinde sizlere en uygun araç seçilerek Tekirova’ya ulaşımınız doğru bir şekilde gerçekleştirilecektir. Ulaşım Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu koşullara göre hizmet veren firmamız ile ulaşımınızı garanti altına almış olacaksınız. Tekirova transfer hizmetimiz ile havalimanlarında hiçbir stres yaşamadan sizleri bekleyen özel araçlarınıza binerek yolculuğunuza başlayacaksınız.

.

Tekirova Transfer