Kundu Transfer

Antalya il merkezine yakın olmasından dolayı çok fazla tercih edilen tatil bölgesi Kundu’ya ulaşımınızı Kundu transfer olarak güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizleri geldiğiniz alanlardan karşılayarak Antalya’nın yoğun trafiğinden uzak bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Kundu transfer olarak sizlerin ulaşımını en ince ayrıntısına kadar planlayarak kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İlk defa geldiğiniz Antalya ilinde rahat bir yolculuk yapabilme imkanını sizlere sunan firmamız ile kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Sizleri otogar ya da havalimanından karşılayacak olan deneyimli şoförlerimiz ile zaman kaybetmeden Kundu’ya ulaştırılacaksınız.  Tarihi ve doğal güzellikleri iç içe barındıran Kundu şehir merkezine yakın olduğu için sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Tatilinize güzel bir başlangıç yapabilmeniz için ulaşımınızı kontrol altına alan firmamız sayesinde transferiniz boyunca hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Web sitemizden rezervasyon yaparak uygun fiyatlı transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız taşımacılık yetki ve belgelerine sahip olup, standartların üzerinde bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Çalışanlarımız gerekli bilgi ve belgelere sahiptir. Sizlerin ulaşımını en ince ayrıntısına kadar planlayan ekibimiz ile Antalya’da ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Birçok yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilen Kundu’ya konforlu araçlarımızda yolculuk yapacaksınız. Araçlarımızın periyodik bakımı aksatılmadan yapılmaktadır ve sizlerin isteği doğrultusunda gerekli ekipmanlar ile donatılmaktadır. Şahsi araçlarınızda ki konforu hissedeceğiniz son model araçlarımızda huzurlu bir seyahat gerçekleştireceksiniz.

Tatilinizi sonlandırıp otogar ya da havalimanına dönmek istediğinizde firmamız sizlere dönüş transfer hizmetini de uygun bir fiyat karşılığında sunmaktadır. Güvenliğinizi ön planda tutan firmamız araçlarında araç takip sistemi bulundurarak olası kazaların önüne geçmeyi hedeflemektedir. Kundu transfer olarak sizleri Antalya’da yalnız bırakmıyoruz. Otogar ya da havalimanında sizleri isminizin yazılı olduğu bir levha ile karşılayan şoförlerimiz ile kesintisiz bir şekilde Kundu’ya kundu-transferulaştırılıyorsunuz. Transferiniz esnasında araçta oluşabilecek herhangi bir teknik arızada yedek bir araç ile transferinizi sürdürüyoruz.  Antalya’ya gelmeden yapacağınız rezervasyon sayesinde ulaşımınız sizler için bir sorun olmaktan çıkacaktır. Sizlerin geleceği güne kadar ulaşımınız için gerekli hazırlıkları yapan firmamız ile ayrıcalıklı bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Toplu taşıma araçları ile uzun ve yorucu olan yolculuklar yerine son model araçlarda konforlu ve huzurlu bir yolculuk gerçekleştirin.  Gözünüzde büyüttüğünüz ulaşım sıkıntısını sizler için profesyonel ekibimiz ve son model araçlarımız ile çözüme kavuşturuyoruz. Personellerimizin tamamı işinde uzman bireyler olmakla birlikle gerekli bütün eğitimler düzenli olarak verilmektedir. Şoförlerimiz ise ağır vasıta ehliyetine ayrıca SRC ve Psikoteknik belgelerine de sahiptirler.  Kaliteli ve güvenli bir yolculuk için sizlerde web sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz. Geniş araç filomuz ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile sizlerin Antalya’da ki ulaşımını kolaylaştırmaktayız.

Antalya Havalimanı Kundu Transfer

Kundu transfer olarak sizleri havalimanından karşılayarak dilediğiniz alana güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Antalya havalimanından Kundu’ya ulaşımınızı sağlayan firmamız ile kendinizi konforlu ve güvenli bir yolculuğun içinde bulacaksınız. Web sitemizden rezervasyon yaparak havalimanı transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ödemelerinizi eft ya da havale yolu ile yapabileceğiniz gibi şoförümüze nakit olarak da yapabilirsiniz. Hiçbir sorun yaşanmaması için rezervasyonda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olunuz. Deneyimli şoförlerimiz ve son model araçlarımız ile tatilinize güzel bir başlangıç yapacaksınız. Sizlerin konforunu sağlayacak şekilde hazırlanan araçlarımızda bebek koltuğu ve gerekli ekipmanlar sizlerin isteği doğrultusunda bulundurulmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile yenilikçi çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Uçaktaki konforunuzu karada sürdürmenize olanak tanıyan Kundu transfer ile Antalya’da ayrıcalıklı bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz transfer hizmetlerimizden rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz.

.