Kundu Transfer

Antalya’da tatil için çok fazla tercih edilen Kundu bölgesine ulaşımınız Kundu transfer ile konforlu ve güvenli bir şekilde sağlanacaktır.  Antalya’ya geldiğiniz alanlarda sizleri karşılayan şoförlerimiz ile Antalya’da kesintisiz bir ulaşım gerçekleştireceksiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz Kundu transfer hizmetinden web sitemizden rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz. Standartların üzerinde hizmet veren firmamız ile ulaşımınızı sıkıntı etmenize gerek kalmayacaktır. Yapacağınız rezervasyon sayesinde sizleri karşılayacak özel araçlara ve deneyimli şoförlere sahip olacaksınız. Geldiğiniz alanlarda isminizin yazılı olduğu bir levha ile karşılanarak, sizlerin konforunu sağlayacak şekilde hazırlanan araçlarımız ile yolculuğunuza başlayacaksınız. Kundu transfer olarak sizlerin memnuniyetini son derece önemsemekteyiz. Firma personellerimizin tamamı işinde uzman olmakla birlikte Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler zamanında verilmektedir. Ayrıca ulaşımınızı gerçekleştirecek olan şoförlerimiz kadrolu olup E sınıfı ehliyete sahiptir. Ulaşım Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu şartlara uygun hizmet sunan firmamız gerekli yetki ve belgelere sahiptir. Antalya’da sizlerde kaliteli ve güvenilir bir firma ile yolculuğunuzu garanti altına almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ödemelerinizi eft ya da havale yolu ile yapabileceğiniz gibi transferiniz sırasında nakit olarak şoförümüze de yapabilirsiniz.

Antalya’da gerçekleştirmek istediğiniz tatile güzel bir başlangıç yapabilmeniz için ulaşımdaki sıkıntıları sizler için ortadan kaldırıyoruz. Antalya’ya gelmiş olduğunuz havalimanı ya da otogarlarda bekleyerek zaman kaybetmek yerine sizleri karşılayacak olan araçlarımız ile Kundu’ya transferiniz gerçekleştirilecektir. Kundu transfer olarak sizlerin istekleri doğrultusunda en uygun araç seçilerek hazırlanmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda araçlarımızda bebek koltuğu ve kundu-transfergerekli ekipmanlar bulundurulmaktadır. Araçlarımız yüksek konfor standartlarına sahip olmalarının yanında, trafik kanunu kapsamında gerekli güvenlik standartlarına uygundur ve taşımacılık yetki belgelerine sahiptir. Güvenliğinizin sağlanacağı araçlarımızın tamamı sigortalıdır ve servis tüzüğüne uygundur. Araçlarımızın bakımları haftalık, aylık ve yıllık bakımları düzenli periyotlarda anlaşmalı olduğumuz teknik servis tarafından yapılmaktadır. Solunum rahatsızlıklarını önlemek amacıyla her ay klima filtrelerini, üç ayda bir de araç döşemeleri uzman ekipler tarafından detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Transferiniz esnasında oluşabilecek herhangi bir teknik arızada ise sizlerin ulaşımınız kesintiye uğratılmayarak yedek araçlarımız ile sürdürülecektir. Araçlarımızın tamamında araç takip sistemi bulundurularak çalışanlarımız ve araçlarımız anlık takip edilmekte olup olası kazaların önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Ulaşım için gerekli bütün koşulları göz önünde bulundurarak çözüm üreten firmamız ile Kundu’ya ulaşımınızda hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Şahsi araçlarınızda ki konforu hissedeceğiniz araçlarımız ile kendinizi huzurlu bir yolculuğun içinde bulacaksınız. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak sizlerde uygun fiyatlar ile sunduğumuz transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kundu Transfer

Kundu transfer olarak sizleri havalimanlarındaki stresli ortamdan kurtararak huzurlu bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Antalya’da birçok bölgeye transfer hizmeti sunan firmamız sizleri havalimanından Kundu’ya sorunsuz bir şekilde ulaştıracaktır. İsminizin yazılı olduğu bir levha ile sizleri karşılayan şoförlerimiz sayesinde havalimanlarında bekleyerek zaman kaybetmeyeceksiniz. Antalya’da ayrıcalıklı ve kaliteli bir yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz için sunduğumuz transfer hizmeti ile tatilinize güzel bir başlangıç yapacaksınız. Ekibimiz gerekli bütün eğitimleri alarak kaliteli hizmet sunmak amacıyla çalışmalarını yenilikçi bir şekilde sürdürmektedir. Rezervasyonda belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte sizleri havalimanlarında karşılayan ekibimiz ile Kundu’ya rahat bir ulaşım gerçekleştireceksiniz. Sizlerin isteği doğrultusunda firmamız dönüş transferini de gerçekleştirmektedir. Web sitemizden rezervasyon yaparak sizlerde Antalya’da ayrıcalıklı bir seyahat imkanı elde edebilirsiniz.

.

Kundu Transfer