Konaklı Transfer

Konaklı transfer ile Alanya’da rahat bir ulaşım imkanı elde edeceksiniz. Doğal güzellikleri ve iklimi ile birçok yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilen Antalya’ya gelen misafirlerimize kaliteli bir transfer hizmeti sunmaktayız. Konaklı transfer olarak sizleri geldiğiniz alanlarda son model araçlarımız ile karşılayarak ayrıcalıklı bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Böylelikle geldiğiniz alanlarda beklemeden hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşımınıza devam edebiliyorsunuz. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırarak uygun bir fiyata sizlerde transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ödemelerinizi ise ister eft ya da havale yolu ile isterseniz de transferiniz gerçekleştirilirken şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz. Sizlerin Konaklı’ya transferini en ince ayrıntısına kadar planlayacak olan uzman ekibimiz ile kendinizi güzel kaliteli bir ulaşımın içinde bulacaksınız. Rezervasyonda belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte sizlere en uygun araç hazırlanarak geleceğiniz noktaya yönlendirilecektir. Ulaşımınız boyunca sizlere eşlik edecek şoförlerimiz ağır vasıta( E sınıfı) ehliyete sahip olmakla birlikte Ulaşım Bakanlığı’nın istemiş olduğu Src ve Psikoteknik belgelerine de sahiptir. Trafikte hiçbir kuralı ihlal etmeyerek can güvenliğinizi ön planda tutacak olan şoförlerimiz ile Konaklı’ya konforlu bir ulaşım sağlayacaksınız. Ulaşımınızı planlayan ve pratik çözümler üreten ekibimiz işinde uzman bireyler olup, İş Güvenliği Uzmanımız ile birlikte tamamına; Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler zamanında verilmektedir.

Firmamız araçları servis tüzüğüne uygun olup bakımı düzenli periyotlarda, anlaşmalı olduğumuz teknik servis tarafından yapılmaktadır. Ayrıca ekibimiz tarafından aylık kontroller takip edilerek düzenli bir şekilde yaptırılmaktadır. Sizlerin güvenliği ve sağlığı için her şeyi göz önünde bulunduran Konaklı transfer, araç klima filtrelerinin her ay temizliğini yaptırmakta olup, araç döşemelerini de sterilizasyon ilaçları ile üç ayda bir temizletmektedir. Transferiniz esnasında oluşabilecek herhangi bir konakli-transferteknik arızada ise sizlerin ulaşımınız kesintiye uğratılmayarak yedek araçlarımız ile sürdürülecektir. Ulaşım Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu koşullara uygun hizmet veren firmamız ile Antalya’da ki ulaşımınız kontrol altında olacaktır. Araçlarımızın tamamında araç takip sistemi bulundurularak çalışanlarımız ve araçlarımız anlık takip edilmekte olup olası kazaların önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Konaklı’ya güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmak için web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır. Ekibimiz sizlerin Konaklı’ya ulaşımını en ince ayrıntısına kadar planlayarak Antalya’da kendinizi güvende hissedeceksiniz. Rezervasyonda belirttiğiniz tarih ve saatte sizleri geldiğiniz alanlardan karşılayan deneyimli şoförlerimiz ile istediğiniz noktaya transferiniz gerçekleştirilecektir. Sizlere özel hazırlanan araçlarımız ile kendinizi şahsi aracınızda ki konforu hissedeceğiniz huzurlu bir yolculuğun içinde bulacaksınız. Geniş araç filomuz ile Antalya’da ki tüm transfer ihtiyaçlarınızı güvenliğinizi ve konforunuzu ön planda tutarak karşılıyoruz.

Antalya Havalimanı Konaklı Transfer

Uçağınıza binmeden önce yapacağınız rezervasyon ile sizleri havalimanında karşılayacak deneyimli şoförlere ve bakımlı araçlara sahip olabilirsiniz. Sizlerin Konaklı’ya transferini gerçekleştirecek olan firmamız isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizleri karşılayarak kesintisiz bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda araçlarımızda bebek koltuğu bulundurulmakta olup konforunuz ve güvenliğiniz sağlanacaktır. Havalimanlarında bekleyerek zaman kaybetmek yerine özel araçlarınıza binerek kesintisiz bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırarak sizlerde Antalya’da kaliteli ve ayrıcalıklı bir ulaşım fırsatı elde edebilirisiniz. Son model araçlarımız ve deneyimli ekibimiz ile Antalya’da istediğiniz bölgeye transferinizi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve ayrıcalıklı bir ulaşım için sizlerde web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Antalya’da ki ulaşımınız firmamız ile kontrollü bir şekilde sağlanacaktır.

.

Konaklı Transfer