Kızılot Transfer

Kızılot transfer ile Manavgat’ta rahat bir ulaşım imkanı elde edeceksiniz. Ulaşımınızı dert etmeden Antalya’da güzel bir tatil yapmak için transfer hizmetimizden faydalanın. Sizleri Antalya’ya geldiğiniz alanlardan karşılayarak gitmek istediğiniz alana güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Antalya’nın gözde tatil bölgelerinden biri olan Kızılot’a kontrollü bir ulaşım gerçekleştirmek için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kızılot transfer ile tatilinize güzel bir başlangıç yapma imkanı elde edeceksiniz. Antalya bölgesinin en önde gelen araç otobüs minibüs kiralama ve yolcu taşımacılık şirketi olarak kurduğumuz özel ağ ile Antalya havalimanı ve otogarı ile çevre ilçeler tatil beldeleri arası hızlı direk beklemeden, konforlu bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Sizleri kapınızdan alarak gideceğiniz yere kadar eşlik edecek deneyimli şoförlerimiz sayesinde ulaşımınız keyifli bir hal alacaktır. Sizin ve ailenizin güvenli bir şekilde yolculuğunu garantileyen transfer hizmeti sayesinde ulaşım detaylarını düşünerek kendinizi yormanıza gerek kalmayacaktır. Sizlerin ulaşımınızı sağlayacak olan araçlarımızın düzenli olarak anlaşmalı olduğumu teknik servis tarafından bakımı yapılmakta olup, ulaşımınız boyunca hiçbir sorun çıkarmayacak şekilde hazırlanmaktadır. Araçlarımız sizlerin güvenliğini sağlamak açısından gerekli bütün ekipmana sahiptir.  Araçlarımızın tamamı sigortalı ve servis tüzüğüne uygundur. Ayrıca bütün araçlarımız klimalı olup, solunum rahatsızlıklarını önlemek için her ay klima filtrelerini, 3 ayda bir de araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile temizlenmektedir.

Ulaşımda gerekli bütün koşulları en doğru şekilde sağlayan firmamız ile Antalya’da kaliteli bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Kızılot transfer ile Manavgat’a bağlı Kızılot’a huzurlu bir şekilde ulaşım sağlayacaksınız. Ulaşımınızı gerçekleştirecek olan şoförlerimiz ağır vasıta(E sınıfı) ehliyete sahip olup trafikte hiçbir kural ihlali yapmadan transferinizi gerçekleştireceklerdir. Ulaşım Bakanlığı tarafından istenilen SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olan şoförlerimiz ile ulaşımınızı güvenilir ellere kizilot-transferteslim edeceksiniz. Firmamız çalışanlarına İş Güvenliği Uzmanımız ile birlikte, Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler verilmektedir. Donanımlı ve işinde uzman firmamız ile Antalya’da dilediğiniz bölgeye transferinizi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir transfer hizmeti almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizlerin can güvenliğini ön planda tutan firmamız araçlarında araç takip sistemi bulundurmakta olup olası kazaları en aza indirgemeyi hedeflemektedir. Transferiniz esnasında araçta oluşabilecek herhangi bir teknik arızada bulunduğunuz konuma yedek bir araç yönlendirilerek ulaşımınız kesintiye uğratılmayacaktır. Ertelediğimiz tatil planımızı, iş görüşmemizi ya da benzer bir planımızı hayata geçirme imkanı sunan transfer hizmeti ile istediğiniz yolculuğu planlayabiliriz. Antalya’da ki ulaşımınızı kontrol altına alan firmamız ile dönüş transferinizi de gerçekleştiriyoruz.

Antalya Havalimanı Kızılot Transfer

Havalimanlarından dilediğiniz alana huzurlu bir yolculuk yapabilmek için Kızılot havalimanı transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Havalimanlarında isminizin yazılı olduğu bir levha ile sizleri karşılayarak konforlu ve güvenli bir şekilde Antalya’da ki ulaşımınızı sağlıyoruz. Ulaşımdaki yoğunluklardan dolayı toplu taşıma araçları ile ulaşım uzun sürdüğü gibi birkaç araç değiştirmek durumunda da kalıyorsunuz. Bunun önüne geçmeyi hedefleyen firmamız ile konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılot transfer ile ulaşımınızı kontrol altına alabilirsiniz. Antalya’da özel bir ulaşım ağı kurmayı başaran firmamız ile havalimanı çıkısından dilediğiniz tatil beldesine, otel önüne kadar olan yolculuğunuzda sizlere eşlik ediyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli ekibimiz ile Antalya’da sizlere kaliteli bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak sizlerde transfer hizmetimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

.

Kızılot Transfer