Kemer Transfer

Antalya’ya gelen misafirlerimizin Kemer’e ulaşımlarını kolaylaştırmak için firmamız uygun fiyat seçenekleri ile Kemer transfer hizmetini sunmaktadır. Sizlerin web sitemizden yapacağı rezervasyon doğrultusunda, geldiğiniz alanlardan sizleri karşılayacak olan deneyimli şoförlerimiz ve son model araçlarımız ile Kemer’e transferiniz gerçekleştirilecektir.  Doğal güzellikleri ile turistlerin ilgisini çeken Kemer’e sizleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Kemer transfer tarafından Antalya’ya gelerek tatil, iş görüşmesi gibi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen misafirlerimiz geldikleri noktadan alınarak varmak istedikleri güzergaha ulaştırılacaklardır. Sizlerin ulaşımını planlayan ekibimiz işinde son derece uzman olup, her olasılığı göz önünde bulundurarak pratik çözümler üretmektedir. İş güvenliği uzmanımız ile birlikte personellerimizin tamamına Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler zamanında verilemektedir. Ulaşım Bakanlığı’nın ön gördüğü koşullara uygun hizmet veren firmamız işinde son derece titizdir. Sizlerin can güvenliğini ve konforunu ön planda tutan firmamız araçlarına ve ekibine gereken özeni göstermektedir.  Araçlarımızın tamamı sigortalı olmakla birlikte trafik kanunu kapsamında gerekli güvenlik standartlarına uygundur ve taşımacılık yetki belgelerine sahiptir. Haftalık, aylık ve yıllık bakımları anlaşmalı olduğumuz teknik servis tarafından düzenli periyotlarda yapılan araçlarımız ile Kemer’e güvenli bir yolculuk gerçekleştireceksiniz.

Ulaşımınızı kontrol altına almak ve tatilinize güzel bir başlangıç yapabilmek için web sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile sizlere Antalya’da ayrıcalıklı bir seyahat imkanı sunuyoruz.  Kemer transfer hizmetimiz ile Antalya’da ki ulaşımınızı önceden planlamış olacaksınız. Antalya otogar ya da havalimanlarında bekleyerek, toplu taşıma araçları ile sıkıntı çekmek yerine sizleri karşılayacak olan şoförlerimiz ve araçlarımız ile konforlu kemer-transferbir şekilde istediğiniz alana ulaşacaksınız. Araç takip sistemi bulundurduğumuz araçlarımızda çalışanlarımızın ve araçlarımızın anlık kontrolü yapılarak olası kazaların önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Sizlere ulaşımınız boyunca eşlik eden şoförlerimiz E sınıfı ehliyete ve SRC ile Psikoteknik belgelerine sahip olup güvenliğinizi ön planda tutacaktır. Ulaşım Bakanlığı tarafından istenilen yetki ve belgelere sahip olan firmamız sizlere Antalya’da güvenli hizmet sunmaktadır. Kemer’e transferiniz sırasında araçta oluşabilecek herhangi bir teknik arızada sizlerin ulaşımı aksatılmayarak bulunduğunuz konuma yönlendirilen yedek araçlar ile sürdürülecektir. Ekibimiz sizlerin Kemer’e ulaşımını en ince ayrıntısına kadar planlayarak Antalya’da kendinizi güvende hissedeceksiniz. Transferlerimiz kişiye özel olup siz ve misafirleriniz dışında araca başka hiç kimse alınmamaktadır. Sizin isteğiniz doğrultusunda ödeme transferiniz yapılırken şoföre yapılabileceği gibi eft ve havale işlemleri ile de gerçekleştirilebilmektedir. Uygun fiyatlar ile sunmakta olduğumuz transfer hizmetimizden web sitemizden rezervasyon yaparak faydalanabilir ve aklınıza takılan soruların yanıtını almak için destek ekibimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Sizleri havalimanlarında isminizin yazılı olduğu bir levha ile karşılayarak Kemer’e transferinizi sıkıntısız bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Rezervasyonda belirttiğiniz tarihte sizler için hazırlanan araçlarımızın havalimanlarına yönlendirilerek zaman kaybı yaşamanızın önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Sizleri bekletmeyen şoförlerimiz ile Kemer’e kesintisiz bir ulaşım gerçekleştireceksiniz. Sizlerin isteği doğrultusunda araçlarımızda bebek koltuğu ve gerekli ekipmanları bulundurmaktayız. Güvenliğinizi ve konforunuzu ön planda tutan firmamız ile şahsi araçlarınızda ki huzuru hissedeceksiniz.  Son model araçlarımız ve deneyimli ekibimiz ile Antalya’da istediğiniz bölgeye transferinizi gerçekleştiriyoruz. Antalya’nın yoğun ulaşım ağında sizlere konforlu bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Zaman kaybı yaşamadan ve kalabalık arasında ulaşım kargaşasına girmeden kesintisiz Kemer’e transferiniz gerçekleştirilecektir. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

.