Kaş Transfer

Kaş transfer olarak sizlere Antalya’da ayrıcalıklı bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Güzellikler ile dolu tatil bölgesi olan Kaş’a yurtiçi ve yurtdışından birçok turist gelmektedir. Doğal güzellikleri ve temiz havası ile birçok turist tarafından tercih edilen bu tatil beldesinde huzurlu bir tatil yapabileceksiniz. Firma olarak sizleri Antalya’da dilediğiniz alana tam zamanında ulaştırmayı hedefliyoruz. Antalya’ya geldiğiniz alanlarda isminizin yazılı olduğu bir levha ile sizleri karşılayan deneyimli şoförlerimiz ile Kaş’a ulaşımınız sağlanacaktır. Web sitemizden rezervasyon yaptırarak sizlerde Kaş transfer hizmetimizden uygun bir fiyata faydalanabilirsiniz. Havalimanı ya da otogar gibi alanlarda beklemenize gerek kalmadan sizlere özel hazırlanan araçlarımız ile kesintisiz bir ulaşım imkanı elde edeceksiniz. Firmamız Antalya’da ki ulaşımınızı kontrol altına alarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Sizlerin ulaşımını sağlayacak olan araçlarımız yüksek konfor standartlarına sahip olmalarının yanında, trafik kanunu kapsamında gerekli güvenlik standartlarına uygundur ve taşımacılık yetki belgelerine sahiptir. Firmamız şoförleri E sınıfı ehliyete sahip olmakla birlikte, Ulaşım Bakanlığı tarafından istenilen SRC ve Psikoteknik belgelerine de sahiptir. Trafikte hiçbir kuralı ihlal etmeyen şoförlerimiz ile Kaş’a güvenli bir ulaşım gerçekleştireceksiniz. Ekibimiz deneyimli bireylerden seçilerek Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler zamanında verilmektedir. Deneyimli ekibimiz sizlerin ulaşımını en ince ayrıntısına kadar planlayarak sorunsuz bir seyahat hizmeti sunmaktadır.

Antalya’ya gelen misafirlerimizi son model araçlarımız ile karşılayarak ulaşmak istedikleri noktaya güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Kaş transfer olarak sizlere Antalya’da ayrıcalıklı bir ulaşım imkanı sunmaktayız. Geldiğiniz alanlarda sizleri karşılayacak son model araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile kaliteli bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Araçlarımız gerekli koşullara uygun olarak hazırlanmaktadır ve tamamı sigortalıdır. Transferiniz esnasında hiçbir sıkıntı çıkarmaması kas-transferiçin araçlarımızın periyodik bakımları aksatılmadan anlaşmalı olduğumuz teknik servislerce yapılmaktadır. Sağlığınız açısından klima filtreleri her ay düzenli olarak temizletilmekte olup, araç döşemeleri steril ilaçlar ile silinmektedir.  Transferiniz esnasında oluşabilecek herhangi bir teknik arızada yedek bir araç bulunduğunuz konuma yönlendirilerek ulaşımınız kesintisiz sürdürülecektir. Her koşulu göz önünde bulunduran profesyonel ekibimiz ile Antalya’da ayrıcalıklı bir yolculuk yapacaksınız. Standartların üzerinde transfer hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız Ulaşım Bakanlığı’nın ön görmüş olduğu şartlara uygun hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırarak Antalya’da ki ulaşımınızı uygun bir fiyat ile garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi ister eft ya da havale işlemleri ile gerçekleştirebileceğiniz gibi transferiniz gerçekleştirilirken şoförümüze nakit olarak da yapabilirsiniz. Sizlere bir avantaj sağlayacak olan transfer hizmetimiz ile yolculuğunuzun daha sakin ve kontrollü geçmesi için ulaşımınız önceden planlamış olacaktır.

Antalya Havalimanı Kaş Transfer

Antalya seyahatinize başlamadan önce yaptıracağınız rezervasyon ile sizlere en uygun araçlar seçilerek havalimanlarına yönlendirilecektir. Böylelikle havalimanında taksi ya da toplu ulaşım araçlarını beklemenize gerek kalmadan yolculuğunuz firmamız sayesinde kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Kaş’a ulaşmak isteyen misafirlerimizi havalimanlarında isimlerinin yazılı olduğu bir levha ile karşılayarak transferlerini gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ekibimiz ve son model araçlarımız ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Sizlerin belirtmiş olduğu koşullara en uygun araç seçilerek şahsi aracınızda ki konforu sağlıyoruz. Tatilinizi sonlandırdığınızda sizlerin dönüş transferini de planlayarak gerçekleştiriyoruz. Antalya’da sizleri yalnız bırakmayan ekibimiz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Sizleri kapınızdan alarak gideceğiniz yere kadar eşlik edecek deneyimli şoförlerimiz sayesinde ulaşımınız keyifli bir hal alacaktır. Web sitemizden rezervasyon yaptırarak sizlerde transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

.

Kaş Transfer