Kalkan Transfer

Kalkan transfer olarak sizlerin Kalkan’a ulaşımını güvenli ve kolay bir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Dünyaca ünlü plajlara sahip olan Kalkan bölgesi yerli ve yabancı turistler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Sizleri güzellikler ile bezeli bu bölgeye konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için Kalkan transfer hizmetini sunmaktayız. Sizleri Antalya’ya geldiğiniz alanlarda karşılayarak Kalkan’a ulaşımınızı sorunsuz bir şekilde sağlıyoruz. Antalya’ya gelerek ulaşımınızı beklemeden ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız transfer hizmetimizden faydalanmalısınız. Web sitemizden rezervasyon yaparak uygun fiyatlar ile sunduğumuz transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Antalya’da birçok tatil beldesine transfer hizmeti sunan firmamız ile hayalinizdeki tatile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Toplu ulaşım araçları ile 2-3 saat sürecek olan yolcuklarınız daha kısa ve daha konforlu bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunan firmamız ile Kalkan’a ulaşımınızı sağlayacaksınız. Profesyonel ekibimiz tarafından planlanan ulaşımınız sayesinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekibimiz deneyimli olup, İş Güvenliği Uzmanımız ile birlikte, personellerimizin tamamına; Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler zamanında verilmektedir. Ayrıca ulaşımınızı gerçekleştiren şoförlerimiz kadrolu ve E sınıfı ehliyete sahiptir. Ulaşım Bakanlığı tarafından istenilen belge ve yetkiye sahip olan firmamız ile Antalya’da güvenli bir ulaşım imkanı elde edeceksiniz.

Ulaşımınız için gereken bütün ayrıntıları titizlikle planlayan ekibimiz ile Kalkan’a ulaşımınız kontrollü bir şekilde gerçekleştirilecektir. Geniş araç filomuz ile her türlü transfer ihtiyacınızı karşılıyoruz. Tamamı sigortalı olan araçlarımız servis tüzüğüne uygundur. Anlaşmalı olduğumuz teknik servis tarafından periyodik bakımları yapılan araçlarımız sizlerin kalkan-transferbelirtmiş olduğu şartlara uygun şekilde hazırlanmaktadır. Her araçta klima bulundurulmakta ve solunum rahatsızlıklarını (astım vs) önlemek için her ay klima filtrelerini, 3 ayda bir de araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile temizlenmektedir. Sağlığınız ve güvenliğiniz için titiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekibimiz ile Kalkan’a ayrıcalıklı bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Araç takip sistemi ile kontrol altında tutulan araçlarımız ile sizlere standartların üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca araçlarda aniden oluşabilecek teknik arızalarda, misafirlerimizin mağdur edilmesi söz konusu değildir, yedek araçlarımızla en kısa sürede takviye edilerek yolculuğunuz kesintisiz sürdürülmektedir. Kalkan transfer olarak sizlerin Kalkan’a ulaşımı için gerekli bütün koşulları göz önünde bulunduruyoruz. Uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz transfer hizmetimizden web sitemizden rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz. Ödemelerinizi eft ya da havale yolu ile yapabileceğiniz gibi transferiniz sırasında nakit olarak şoförümüze de yapabilirsiniz. Sizlerin ulaşımını planlayan ekibimiz sayesinde Antalya’da ki ulaşımınızı dert etmeyi bırakıp gerçekleştirmek istediğiniz tatilin hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer

Havalimanlarında beklemenize gerek kalmadan sizleri karşılayacak araçlarımız ile Kalkan’a ulaşımınız sağlanacaktır. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırmanız ya da bize ulaşmanız doğrultusunda istediğiniz tarih ve saatte havalimanlarından sizleri alarak Kalkan’a sizleri sağ salim ulaştıracağız. Antalya havalimanı Kalkan transfer hizmetimiz ile konforlu ve güvenli bir yolculuk gerçekleştireceksiniz. Ulaşımınızı özenli bir şekilde planlayan ekibimiz sayesine havalimanında zaman kaybetmeden Kalkan’a doğru yola çıkacaksınız. Şahsi araçlarınızda ki konforu hissedeceğiniz araçlarımızda huzurlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerin isteği doğrultusunda firmamız dönüş transferini de gerçekleştirmektedir. Sizlerin memnuniyetini son derece önemseyen bir firma olarak yenilikçi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz transfer hizmetinden web sitemizden rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz. Son model araçlarımız ve deneyimli ekibimiz ile Antalya’da ki ulaşımınızı kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

.

Kalkan Transfer