Falez Transfer

Falez Transfer olarak birbirinden büyük ideallerimizle 2001yılında sizlere kaliteli hizmet verebilmek amacıyla yola çıktık. Bu güne kadar sayısız müşteriyle tanışmanın verdiği gururu taşıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimize gereken özeni ve konforu en güzel şekilde sağlamak. Bizimle yolculuk yaparken size evinizin rahatlığını sunuyoruz. Sizlerin rahatı ve mutluluğu firmamız için çok önemli. Sizin memnun şekilde ayrılmanız firmamızı her geçen gün daha üst seviyeye çıkarıyor. Güvenle ve eşsiz konforda bir yolculuk için Falez Transfer her zaman yanınızda. Bizim sağladığımız konforu tattıktan sonra, tüm havalimanı transfer konularında firmamızla bağlantıya geçme konusunda tereddüt etmeyeceğinizi gayet iyi biliyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Siz değerli müşterilerimizin rahatlarını düşünüyor, sizler için çalışıyoruz. Kar marjını her zaman ikinci planda tutarak, yaptığımız işi her zaman kaliteli bir şekilde yapmayı kendimize çalışma prensibi olarak benimsiyoruz.

Hizmetlerimiz neler?

Çeşitli ekonomik, lüks ve VİP araç gruplarımızla havalimanından aldığımız misafirlerimizi konaklayacakları yerlere kusursuz bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz. Asla kalitemizden ödün vermiyoruz ve sunabileceğimiz hizmetin en iyisini sunuyoruz. Şoförlerimizi müşterilerimizle kolay iletişim kurabilecek, kültürlü, işinde bilgili, en az bir yabancı dil bilgisine sahip, daha önce bu tür deneyimlerde bulunmuş nitelikli insanlardan seçiyoruz.

Diğer Firmalardan Farkımız Ne?

Biz, kar marjını her zaman ikinci planda tutarak öncelik ve ilk prensibimiz olarak müşterilerimizin rahatını ve bütçelerini kendimizden daha fazla düşünüyoruz. Personel seçimlerimizde daha araştırmacı, daha titiz davranıyoruz. Yılın her gününde istenen saatte rezervasyon alıyor misafirlerimizin aldığı hizmetden en iyi ve kusursuz bir  şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Biz, tüm müşteri gruplarına hitap ediyoruz. Kongre, Toplantı, Seminer ayrı Aileye ayrı; bütçelerine göre hesaplar çıkarıyor ve değişik tercih seçenekleriyle müşterilerimizin istediği gibi özgürce seyahatlerine karar vermelerini istiyoruz. Çözüm becerisi yüksek müşteri temsilcilerimiz, her an arayan tüm müşterilerimizin sorun veya sorularında yardımcı oluyorlar.

Kimlere, nasıl hizmet paketleri sunuyoruz?

Küçük aileler için Binek Araç isteğe göre Minibüs (Vito, Caravelle) tarzı araçlarımız mevcut olup daha geniş Aile, Grup, Toplantı Kongre için Minibüs, Minibus ve Otobüs seçeneklerimiz mevcuttur.. Araçlarımız, en fazla 4 yaşında olup periyodik bakımları asla ihmal edilmeyen ve günlük olarak temizliği yapılan Ekonomik, Lüks ve VIP grup araçlardır.

whatsapp